Menadžer restorana (m/ž) - Karisma Hotels Adriatic Montenegro

Ovaj posao je istekao 22-01-2018

Evo nekih sličnih poslova koje biste mogli razmotriti…

Objavljeno Juče
Frankfurt am Main
Sačuvajte oglas
Dresden
Objavljeno Danas
Balderschwang
Oberstdorf
Lokacija: Crna Gora , Bar , Ulcinj , Kotor
Vrsta posla: Ugovor
Kontakt: HR služba
Objavljeno: 25/12/2017
Ističe: 22/01/2018

POZICIJA MENADŽERA RESTORANA

Karisma Hotels Adriatic, jedna od najbrže rastućih hotelskih grupacija u regionu, usmjerena je ka kreiranju novih vrijednosti u turizmu i jedinstvene kolekcije hotela s prepoznatljivim brendom. Snaga Karisminog brenda ogleda se i u kvalitetu preko 10.000 zaposlenih u 7 zemalja svijeta, uključujući Crnu Goru. Karisma je nosilac jednog od najznačajnijih priznanja iz oblasti radnih odnosa „Great Place To Work“, sertifikata koji dodjeljuje tijelo koje prati i podržava razvitak korporativne kulture preko 40 godina, što potvrđuje Karismin status kao jednog od vodećih poslodavaca u sferi turizma i ugostiteljstva na globalnom nivou. Pozivamo Vas da nam se pridružite i započnete svoju karijeru u jednom od naših hotela u Ulcinju, Baru i Kotoru.

KARISMA HOTELS ADRIATIC, usljed povećanog obima posla, raspisuje konkurs za  pozicije menadžera restorana u hotelima:

  • Ruža Vjetrova”  u Dobrim Vodama kod Bara,

  • Holiday Village Resortu Ulcinju,

  • „Allure Palazzi Kotor Bay“ u Kotoru.

OPIS POSLOVA I DUŽNOSTI:

  • U saradnji sa F&B direktorom priprema restorane u hotelu za rad,
  • Planira, organizuje i nadzire rad restorana: raspored rada, opštu efikasnost i opštu higijenu,
  • Upravlja radom zaposlenih u restoranu kako bi osigurao da rezultati budu u skladu sa utvrđenim standardima,
  • Pregleda sve prostorije u restoranu kako bi se obezbijedila pravilna uređenost i osvijetljenost, kao i funkcionisanje klima uređaja  prije služenja,
  • Tokom obroka u restoranu provjerava radni tok,
  • Pregleda i analizira cijene hrane i pića i predlaže promjene,
  • Pregleda menije i popis pića u pogledu sadržaja, selekcije predmeta, načina pisanja, naslova i opšteg izgleda,
  • Preuzima odgovornost za profitabilan rad zasnovan na efikasnom upravljanju ljudskim resursima,
  • Predstavlja posebne događaje, sezonske aktivnosti, promocije i druge inovacije,
  • Pomaže u planiranju novih menija,
  • Pomaže u planiranju, organizovanju i kontroli promocije hrane i pića u restoranu,
  • Vrši stalno istraživanje novih načina poboljšanja standarda i rada kako bi se osiguralo da kvalitet usluge u restoranima zadovoljava standarde Karisma Hotels & Resorts-a,
  • Prati izgled osoblja, osiguravajući ispunjenost svih standarda,
  • Osigurava da su glasnoća muzike i nivo osvjetljenja adekvatni, kao i da su dekoracije i vrtovi dobro održavani i u optimalnim uslovima,
  • Izvršava brifing prije smjene u saradnji sa rukovodiocem odjeljenja za pripremu hotelskog restorana,
  • Upravlja radom zaposlenih u restoranu kako bi se osiguralo da su rezultati u skladu sa utvrđenim standardima.

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • SSS/VKV (hotelijerskog, ugostiteljskog  smjera),
  • Minimum 2 godine radnog iskustva,
  • Poznavanje organizacije pripreme hrane u hotelijerstvu,
  • Znanje engleskog jezika,
  • Poželjno je znanje drugog stranog jezika,
  • Posebna zdravstvena sposobnost (za rad u ugostiteljstvu),
  • Rad u smjenama,
  • Tačno i odgovorno obavljanje radnih dužnosti i poštovanje radne discipline.

Zainteresovanim kandidatima nudimo dobre uslove, redovnu isplatu i mogućnost napredovanja.

Ukoliko želite da postanete dio našeg tima, molimo Vas da  prijavu pošaljete klikom na dugme za prijavu

Company Info

Karisma Hotels Adriatic Montenegro

  Email Alerts

Poslovi poput ovog

Feedback